PAR MUMS:

MB “Mano grožio kampelis” ir dibināts 2018. gada 12. decembrī. Kopienas mērķi: jaunas mēbeļu līnijas un zīmola “MY BEAUTY CORNER” veidošana un popularizēšana, investīciju piesaiste, jaunu produktu ieviešana Lietuvas un ārvalstu tirgos. Projekta dibinātājs, vadītājs un autors ir Pavel Senkevič.
2017. gada sākumā saskārāmies ar problēmu, ka tirgū nav produkta, kas apmierinātu sieviešu vajadzību visu skaistuma, higiēnas, kosmētikas līdzekļus un rotaslietas glabāt vienuviet. Tad tika uzsākta jauna universāla, daudzfunkcionāla kosmētikas galdiņa izstrāde.
Ideja par ekskluzīvu kosmētikas galdiņu tika “noskatīta” no automehāniķa darba galda, kur katrai atslēgai, skrūvei vai instrumentam ir tam paredzēta vieta, bet meistaram pabeidzot darbu, darba galds viegli aizveras.
Pēc šā projekta pusgada analīzes, korekcijām, praktiskajiem izmēģinājumiem un eksperimentiem tika izveidots pirmais prototips ar acīmredzamām priekšrocībām, salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem produktiem.
Mūsu augstās kvalitātes produkcija jau ir pazīstama ne tikai Lietuvā, bet arī citās valstīs, t.i., Latvijā, Vācijā, Norvēģijā, Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Somijā un Baltkrievijā.
Tuvākajā laikā tiek plānota arī sortimenta paplašināšana – jau projektē bār aukstuma funkcionālo kosmētikas galdiņu ar mazākiem izmēriem, kas ir domāts mazākām telpām. Ražošanu tiek plānots uzsākt 2022. gada pavasarī. Jau pieņemam iepriekšējus pasūtījumus.
Scroll to Top