10 IDEJAS
KOSMĒTIKAS
CIENĪTĀJĀM!

1. Stikla praktiskums!

Burkas, glāzes, vāzes, konfekšu trauciņi un cits – trauciņi, kas ir lieliski piemēroti sīko priekšmetu glabāšanai. Tajos patiešām oriģināli izskatīsies saliktas otas, vate, zīmuļi, lūpu krāsas vai nagu lakas, un tos varēsiet novietot tieši uz plaukta vai piestiprināt pie sienas.

2. Jūsu otām tas patiks!

Saspraudiet otas traukā ar krāsainām pērlītēm, dekoratīvo šķeldu vai oļiem. Šādi uzglabātas otas ne tikai nepieskarsies viena otrai, bet arī atdzīvinās interjeru.

3. Prom dvieļus!

Ir labāks veids, kā izmantot pakaramo – pakārt šeit groziņus vai spainīšus ar lūpu krāsu, skropstu tušu, otām. Blakus spogulim būs ērti novietot ķemmes, matu suku vai žāvētāju.

4. Sagatavo dekoratīvos puķu podiņus jaunai dzīvei!

Puķu podi ir ideāli piemēroti sīko priekšmetu glabāšanai vannas istabā un interjeram piešķir mājīguma.

5. Pilnveidojiet savas istabas sienu ar magnētisko tāfeli pūderim un vaigu sārtumiem.

Metāla dēli pārklājiet ar plānu drānu ar iecienītāko rakstu, bet pie kosmētikas kastītēm piestipriniet nelielus magnētiņus. Rezultāts lielisks, un Jūs atradīsiet visu, kas Jums būs nepieciešams.

6. Kosmētikas saliekamais no pakarināma apavu plaukta.

Nedārgs plastmasas apavu plaukts ātri atrisinās problēmu, kad mājās trūkst vietas kosmētikas līdzekļiem. To varēsiet pakārt uz istabas durvīm, bet kosmētikai šeit vietas būs vairāk nekā pietiekami.

7. Suši paklājiņš citādāk!

Vai esat kādreiz iedomājušies, ka no suši paklājiņa un elastīgās lentes var uztaisīt lielisku penāli otām? Tas patiešām ir iespējams un pilnīgi vienkārši! Izstrādājums lieliski derēs ikdienas lietošanai mājās vai ceļojot.

8. Oriģināls galds ar stikla virsmu.

Mēs nešaubāmies, ka Jums izdotos uztaisīt kaut ko līdzīgu! Vajadzēs: virtuves galdu, stikla plāksni un dažādas kastītes kosmētikas uzglabāšanai. Šī jaunā mēbele palīdzēs ne tikai uzglabāt kosmētiku, bet arī atgādinās, cik svarīgi, lai mājās būtu savs sievišķīgais stūrītis.

9. Konfekšu vāzi var izmantot citiem mērķiem!

Kosmētiku, kurai vienmēr ir jābūt pa rokai, ērti uzglabājiet konfekšu vāzē un novietojiet to jebkurā vietā mājās, izskatīsies patiešām izcili.

10. Ikdienā lietojamajai kosmētikai veltiet īpašu uzmanību!

Glabājiet to ērtā un viegli pieejamā vietā uz skaistas paplātes. Dažādošanai paplāti varat aplīmēt ar dekoratīvo papīru. Kad Jums šāds skaistums būs blakus gultai, noteikti neaizmirsīsiet notīrīt makijāžu vai palutināt sevi ar sejas krēmu.
Mano grožio kampelis, MB

Uzņēmuma kods: 304971011
Ryšininkų g. 2-70, Klaipėda, LT-91121

Bankas konts:

LT28 7300 0101 5717 8837
AB Swedbank, SWIFT HABALT22

Visas tiesības aizsargātas © 2021 mybeautycorner.lv
Visas tiesības aizsargātas © 2021 mybeautycorner.lv
Scroll to Top